Реалізуємо релакс-програми
- Масаж класичний оздоровчий
Масаж руками професіонала творить дива! Масаж - одна з найпопулярніших, ефективних і затребуваних практик для оздоровлення всього організму. Масаж часто відомий своїми розслабляючими властивостями. Більшість знають, що масаж здатний заспокоїти, покращити самопочуття та зняти напругу в м’язах, але це далеко не все.
Чим корисний масаж для організму? Що відбувається в нашому організмі в процесі виконання масажу? І чому буває боляче під час та після масажу? І багато іншої інформації. Наші експерти з масажу відповідають на ці та багато інших питань.
Чим корисний масаж для організму?
Масаж стимулює кровообіг, обмін речовин, забезпечує живлення органів та тканин киснем, тонізує м'язи. За рахунок цього він активізує роботу внутрішніх органів та лімфатичної системи, прискорює обмінні процеси, допомагає у відновленні організму, сприяє психологічному розслабленню. І що дуже важливо – зміцнює імунну систему організму, стимулює або заспокоює роботу ЦНС.
Різні техніки лікувального масажу можуть мати як підбадьорливу та тонізуючу, так і заспокійливу та розслаблюючу дію. Масаж допомагає зняти напругу м'язів за рахунок збільшення рівня кисню та покращення циркуляції крові по всьому тілу. Поряд з розслаблюючим ефектом масаж бадьорить, відновлює сили, знімає втому, стимулює розумову активність, покращує самопочуття.
- Ароматерапія
Даний метод лікування заснований на застосуванні різних ефірних масел. Залежно від того, яку проблему зі здоров'ям Вам потрібно вирішити, лікар призначає певне аромамасло.
Так, при простудних захворюваннях рекомендують ароматичне масло сосни або евкаліпта. При підвищеному апетиті відмінно підійде масло лимона або грейпфрута. При головному болю Вам призначать ромашку або лаванду, а ось з безсонням швидко впорається масло м'яти або меліси.
Аромат масла (а також його дрібні частинки) при вдиханні, впливаю на кровоносну і лімфатичну системи. За допомогою кровообігу вони швидко досягають внутрішніх органів, та позитивно вливають на них. Таким чином, аромотерапія - це не тільки приємна, розслаблююча процедура, але ще й ефективне лікування вірусних та бактеріальних захворювань, а також ефективна допомога при психологічних розладах (стрес, депресія).
- Сенсорна релаксація
Релаксаційна кімната – це один з видів сенсорних кімнат, її також називають “Темна кімната” і вона сприяє відновленню психоемоційного стану, розслабленню і заспокоєнню. Її наповнення залежить від цілей використання, але вона обов’язково оснащена світловими приладами, проекціями, фібероптичними виробами та засобами затемнення приміщення (жалюзі, ролети, штори). З елементів універсальної сенсорної кімнати в темну часто запозичують заспокійливу музику і звуки оточення, розсіяне освітлення, дизайн в нейтральних кольорах, ароматерапію.
Такі релаксаційні кімнати давно стали головним інструментом психологів під час реабілітації при тривожних станах, неврозах, затримках психомоторного розвитку, гіперактивності і деяких інших порушень.
- Звукотерапія
Звукотерапія – це спосіб лікування, заснований на впливі частотного коливання на організм людини. Зцілення звуком бере свій початок у давнину і точно відокремити, коли зародився цей метод, досить складно. Тому історики роблять висновок, що звукова терапія зароджувалася паралельно у різних регіонах, які мають між собою культурний зв’язок. Це є одним із доказів ефективності методу.
Звук оточує нас, він має безліч різновидів та широкий частотний діапазон, тому виділяють кілька різновидів звукової терапії:
- музикотерапія
- словотерапія
- ультразвукова терапія
- терапія природними звуками