Про нас

Вас обслуговує ФОП Маремуха Андрій Олександрович, Реабілітаційний центр "Апельсин", ліцензія МОЗ від 11.09.2023р.

Центр засновано в 2021р. Тривалий час юридично центр вважався відділенням реабілітації ТОВ "Бомед". В 2023р. роботу закладів було відокремлено і створено нову юридичну особу.

Надаємо послуги з медичної, фізичної, логопедичної та психологічної реабілітації та рекреації. А також за постановою №309 щодо забезпеченню дітей з інвалідністю послугами реабілітації за кошти з державного бюджету. 

Реабілітаційний центр "Апельсин" проводить послуги реабілітації для осіб з інвалідністю та груп ризику в умовах центру комплексної реабілітації. Наше приміщення обладнано сучасним обладнанням, яке надає можливість використовувати сучасні методи та методики.

Основою нашої роботи становлять такі принципи реабілітації які наукова обґрунтованість (всі методики що використовуються в центрі науково обґрунтовані та мають ряд досліджень що доказали їх ефективність), раннього втручання (ми працює від народження дитини задля запобігання отримання інвалідності і покращення стану здоров’я на всіх етапах життя людини), поступовості та дозованості (норми навантаження розраховуються до систем і тестів, м’язової сили пацієнта та інших науково обґрунтованих досліджень), системності (ми рекомендуємо системних характер і підхід до реабілітаційних заходів, лише за такого принципу ми можемо бачити результати роботи)

В наші роботі застосовуються такі методи які мобілізація, техніка постізометричної релаксації, лікувальна гімнастика, масажна терапія, тейпування, міостимуляція, магнітотерапія, ампліпульстерапія, дарсонваль-терапія, ЧЕНС-терапія, медичне терапевтичне тренування, механотерапія, тракційна терапія, вісцеральна терапія, парафінотерапія.

З матеріально технічної бази можна виділити мотомед, підвісну систему по типу Гросса, силовий тренажер, система фізіотерапевтичних сходинок, м’які елементи для фізіотерапевтичних занять, шведська стінка, бігова доріжка для реабілітації, медичні брусся, велотренажер, орбітрек, віброплатформа, вертикалі затор, стіл парта, електростимулятор, електрофорез, магніт, дарсонваль, парафінонагравач та ін..

В нашому центрі працює тільки кваліфікований персонал. Ми працюємо за типом мультидисциплінарної команди. До процесу долучаються сімейні лікарі, невропатологи, ортопеди- травматологи, офтальмологи, лікарі медичної та фізіотерапевтичної медицини, нейрохірурги, ерготерапевти, практичні психологи, корекційні педагоги, фізичні терапевти, соціальні працівники та інші спеціалісти з напрямку реабілітаційної медицини. Всі наші працівники мають відповідну кваліфікацію і достатній рівень стажу.  

 

 

Хмельницький, 2023р.

© 2021-2024, Apelsin. All Rights Reserved